ESN BME Infóest

Tudtad, hogy minden félévben 350-450 külföldi diák érkezik Erasmus programmal az egyetemünkre?
Tudtad, hogy számukra lett létrehozva az Erasmus Student Network (ESN) nevű mentorszervezet, amely már 16 éve van jelen a BME-n is?

Az ESN BME-ben feladatunk, hogy segítsük az ideérkező diákok beilleszkedését az új környezetbe, kirándulásokat és kulturális programokat, valamint bulikat szervezzünk nekik.

Miért érdemes csatlakoznod?
Ez egy remek lehetőség arra, hogy:
– a tantermeken kívül is gyakorold/fejleszd meglévő nyelvtudásodat,
– új barátokat szerezz a világ minden pontjáról: Amerikától – Európa összes országán át – Japánig mindenhonnan vannak diákjaink,
– felkészülj külföldi tanulmányaidra,
– fejleszd szervezési készségeidet.

Július 26-án (kedden) és augusztus 3-án (szerdán) 19:00-kor Infóestet tartunk a Kármán Klubban, ahol megismerhettek minket és a szervezetet. Betekintést nyerhettek a féléves programjainkba, illetve hallhattok az augusztus 14-ei Infónapunkról és az augusztus 19-21 között megrendezésre kerülő Bevonó táborunkról.

Ha kérdésed merülne fel, írj bátran a hr@esn.bme.hu címre!

Rövid prezentáció után kötetlenül beszélgethetsz mentorainkkal. (Az előadás és a beszélgetés nyelve magyar)

Gyere el az Infóestre és ismerkedj meg velünk! :)

Az eseményhez csatlakozz a facebook-on is!